نشست صمیمانه نماینده مردم اردبیل با رئیس و مدیران گرو ههای آموزشی دانشکده پرستاری و مامایی

۱۰ آبان ۱۴۰۲ | ۰۸:۰۶ کد : ۲۸۳۴۰ اخبار
تعداد بازدید:۱۴۶

مهندس صدیف بدری نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین با حضور در دانشکده پرستاری و مامایی اردبیل با ریاست دانشکده پرستاری و اعضای هئیت علمی دیدار کرد. دکتر ناصر مظفری ضمن تشکر و تقدیر از حضور نماینده مردم اردبیل  در دانشکده پرستاری و مامایی با یاد آوری فعالیت های مهندس بدری  در طی دوره مدیریت شهرداری و نمایندگی  با اشاره به وضعیت کشور به بیان  گزارشی از فعالیت ها و نیاز های دانشگاهیان  پرداخت. ایشان از بی مهری و تضعیف جایگاه  دانشگاه و دانشگاهیان در مصوبات و قوانین اخیر  گلایه  نموده وحرکتهای انحرافی و نفوذی را درتضیف دانشگاه ها دور از انتظار ندانستند که باید با هوشیاری به آن توجه نمود.

ریاست دانشکده پرستاری و مامایی با  اشاره به  اهمیت حفظ سرمایه انسانی و خطر مهاجرت متخصصین و فارغ التحصیلان، اقدام عاجل  و ضروری مجلس و دولت را خواستار شدند. ریاست دانشکده پرستاری و مامایی  نیاز مهم دانشکده را اصلاح  چارت سازمانی متناسب با وضعیت موجود و شروع پروژه ساختمان جدید اعلام نموده و از عضو کمیسیون عمران مجلس برای رفع  آن مشکلات کمک خواستند.  

در ادامه اساتید و مدیران گروه هرکدام به صورت جداگانه مشکلات و پیشنهادات خود را اعلام کردند. مهندس بدری پس از استماع نظرات مدیران گروه ها با تبیین وضعیت جاری کشور و محدودیت های  موجود با اشاره به بخش بهداشت و درمان برنامه هفتم مواردی را یاد اور شده و نسبت به طرح و پیگیری موارد مذکور و همچنین نسبت به پیگیری برای تخصیص بودجه ای برای شروع پروژه دانشکده  قول مساعد دادند.

در پایان این جلسه بازدید میدانی از وضعیت ساختمان دانشکده انجام شد.

 

آخرین ویرایش۱۰ آبان ۱۴۰۲

نظر شما :

-->